click to enable zoom
Načítanie máp
Neboli nájdené žiadne výsledky
Zväčšiť mapu
Pohľad Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja poloha Na celú obrazovku Späť Ďalšie
Podrobné vyhľadávanie

0 € to 1 000 000 €

Našli sme 0 výsledky. Chcete načítať výsledky teraz?
Podrobné vyhľadávanie

0 € to 1 000 000 €

Našli sme 0 results

Výsledky vyhľadávania

Bytový dom NOVANTA – Ružinov, novostavba

Pridal Martina Arpášová on 23/04/2017
| 0

Pripravili sme pre Vás ponuku predaja 24 bytov v projekte NOVANTA.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0911 707 000 alebo po dohode na osobnom stretnutí. Aktuálná ponuku voľných bytov nájdete na našej webovej stránke.

x0006

Projekt bytového domu NOVANTA rieši otázku bývania prioritne mladým a aktívnym ľuďom, ktorí trvajú na dobrej dostupnosti do mesta a rýchly výjazd na obchvat, zároveň však v súkromí preferujú komorný bytový komplex medzi prevažne rodinnou zástavbou a pokojné bývanie. Väčšie byty boli koncipované pre rodiny s deťmi, pre ktoré je dôležitá občianska vybavenosť v dosahu a samozrejme už menované benefity projektu.

Bytový dom má 4 nadzemné podlažia. Na každom podlaží je riešených 6 samostatných bytov, spolu 24 bytov, z toho: 17 dvojizbových, 3 trojizbové a 4 štvorizbové byty.

obyvacka2

Vstup do bytového domu je z juhozápadnej strany prístupovým chodníkom vedúcim od parkoviska prislúchajúcom k bytovému domu.

Na južnej strane sú umiestnené balkóny pre všetky byty z obytných miestností, štvorizbové byty majú aj loggie na východnej strane. Byty na prízemí majú plotmi oddelené predzáhradky, do ktorých je prístup cez francúzske okná.

Balkóny sú rozmiestnené súmerne na fasáde, pričom striedanie ich veľkosti a hĺbky spolu s farebnosťou vytvára zaujímavý rytmus a sú hlavným architektonickým prvkom stavby.

obyvacka12

Centrum mesta je ľahko dostupné vďaka malej vzdialenosti, dostupné je aj rýchle napojenie na D1 a D2. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá CENTRAL, AVION a PHAROS s komplexnými službami.

V blízkom okolí je Malý Dunaj a lužné lesy s cyklo trasami, ktoré uvítajú aktívnym spôsobom oddychujúci milovníci prírody a rodiny s deťmi.

x0003

Podmienky financovania:

  • Rezervačná záloha 3 000 € s podmienkou uzavrieť ZoBZ do 30 dní odo dňa podpisu RZ.
  • ZoBZ – I. časť – 15 % z ceny bytu mínus 3 000 € (pri podpise).
  • II. časť – 35 % – pri zavkladovaní rozostavanej stavby.
  • III. časť – 50 % po kolaudácii spolu s podpisom kúpnej zmluvy

Katalóg štandardov nájdete tu: